GSE! Naruto PBF

Opis forum


#1 2009-07-31 19:32:03

Kakashi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 23
Punktów :   

Początek

Grę zaczynamy jako dziecko. Następnie idziemy do akademii i tam rozpoczyna się nasza droga jako shinobi. Najpierw musimy zrobić sobie Kartę postaci oraz poprosić o przydzielenie klanu,natury chakry,wioski . Jutsu uczymy się na treningach z naszym sensei. . Każdy musi opisywać jak się zachowuje i co robi. Oto przykładowa rozmowa:
Jest 6:00 rano ktoś puka do drzwi:
Ja-To pewnie ten głupi sensei(już chce trenować-pomyślałem) No idę idę
Sensei- Wstawaj szybko i idziemy potrenować podział cienia!
Ja-A śniadanie??
Sensei- Trening silnej woli
ja-ale...
i tak dalej chodzi tu o to żeby było bardzo realistycznie a zarazem też śmiechowo

Tak jak mówiłam bardzo ważny jest sensei bo to on będzie decydował ile trwa nasz trening, jak się rozwijamy, na co nas stać.
Zwykły dzień będzie wyglądał tak jak my tego chcemy (znaczy poza treningiem) czyli możemy iść na imprezę itd.W akademii chodzimy na wykłady zdajemy wykłady a potem zdajemy egzamin na genina.Potem jest trening,misje kolejne egzaminy.

Gra toczy się naszej wiosce ale można z niej wyjść kiedy się tylko chce wystarczy tylko o tym napisać w bramie swej wioski.

Tak jak już mówiłem przydział natury czakry ukształtuje naszą karierę jako shinobi bo będziemy mogli opanować jutsu tylko o tej naturze czakry którą posiadamy.

Będę na bieżąco sprawdzał jak sobie radzicie a jak czegoś nie wiecie to pisać w dziale pomoc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mzk123.pun.pl www.promienisci.pun.pl www.tdisland.pun.pl www.potterharryfan.pun.pl www.energy2000.pun.pl